Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Praca w Żarowie Praca w Yagi Poland Factory w Żarowie

  Praca w Żarowie

Budynki Yagi Factory Poland w Żarowie
15-03-2021

Praca w Yagi Poland Factory w Żarowie

Yagi Poland Factory Sp. z o.o rozpoczęła działalność w Polsce w 2003 roku. Zakresem działalności jest produkcja części i akcesoriów do przemysłu automotive między innymi: łożysk i piast.

W związku z tym posiadamy ciekawy park maszynowy w tym prasy kuźnicze Kurimoto oraz linie do obróbki skrawania FUJI, EMAG czy MURATEC. Ostatecznymi odbiorcami naszych produktów są najwięksi producenci samochodów.

Obecni poszukujemy pracowników na stanowisko.

Operator maszyn
Miejsce pracy: Żarów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie m.in. zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego – warunek konieczny
  • Mile widziane posługiwanie się przyrządami pomiarowymi
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym poniedziałek - piątek

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn
  • Pomiary elementów gotowych
  • Wykonywanie dziennych planów produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności (wynagrodzenie brutto od 3.600 pln)
  • Dodatek do transportu, pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju zawodowego prace przy unikalnych maszynach i procesach
  • Stabilne zatrudnienie z perspektywą długofalowej współpracy
  • Pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem japońskim
  • Miłą i spokojną atmosferę pracy

KANDYDATÓW PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI ZGODY:

KLAUZULA ZGODY KANDYDATA na przetwarzanie danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 R. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko: Operator maszyn prowadzonej przez YAGI POLAND FACTORY SP. Z O.O. UL. FABRYCZNA 3, 58-130 ŻARÓW