Największe przeboje karnawału
(27.02.2019)

Ostatni weekend karnawału zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Już 2 marca o godzinie 17.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu zabrzmią najpopularniejsze przeboje muzyki rozrywkowej. Na scenie zaprezentują się po raz kolejny we wspólnym projekcie Krukowianie i Żarowska Orkiestra Dęta. Tym razem zespół wraz z orkiestrą zagra dla Waldemara Grzelki, mieszkańca Krukowa.

Od godziny 15.00 do godziny 17.00 czynna będzie kawiarenka koncertowa, w której do nabycia będą ciasta przygotowane przez mieszkańców Krukowa.

Dochód ze sprzedaży cegiełek (koszt 5 złotych) i ciast zostanie w całości przekazany na rehabilitację i leczenie pana Waldemara.

Zapraszają Krukowianie, Żarowska Orkiestra Dęta i Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.