Jesteś na > Aktualności Konkurs na realizację zadania...

Członkowie Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Żarowie przy wspólnym stole
04-04-2022

Konkurs na realizację zadania "Organizacja imprez i spotkań kulturowych dla osób samotnych ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych"

Burmistrz Miasta Żarów ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób "Organizacja imprez i spotkań kulturowych dla osób samotnych ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych".

Kompletne oferty należy składać w zaklejonych kopertach w terminie do dnia 27 kwietnia 2022 roku do godz. 12:00 z adnotacją ”KONKURS – nazwa zadania publicznego” w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Żarowie, ul. Zamkowa 2. Dodatkowych informacji dotyczących niniejszego konkursu udziela Agnieszka Szykowna tel.74 30 67 363.

Pełna treść konkursu do pobrania:

Ikona pdfZarządzenie Nr 58/2022 Burmistrza Miasta Żarow z dnia 4 kwietnia 2022 roku w sprawie: ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób, pn.: „Organizacja imprez i spotkań kulturowych dla osób samotnych ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych”, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [81.25 KB]