Jesteś na > Aktualności Zostań członkiem LGD!

Zostań członkiem LGD "Szlakiem Granitu"
07-04-2022

Zostań członkiem LGD!

Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu” zaprasza mieszkańców do członkostwa w stowarzyszeniu.

- Jesteśmy partnerstwem samorządów, organizacji pozarządowych, podmiotów gospodarczych i mieszkańców obszaru – zauważa Krystian Ulbin, prezes LGD.

Stowarzyszenie podejmuje inicjatywy służące promocji obszaru LGD, wspiera lokalną przedsiębiorczość, ochronę zabytków i tradycji oraz angażuje się w działania na rzecz rozwoju turystyki wiejskiej. – Ważnym aspektem naszej działalności jest wspieranie lokalnych producentów oraz promocja produktu lokalnego, a także oferty turystycznej Granitowego Szlaku – dodaje prezes Krystian Ulbin.

Zatem, jeśli chcesz mieć wpływ na rozwój własnego otoczenia, zachęcamy do włączenia się w działania na rzecz obszaru LGD. Warto zauważyć, że w nowym okresie programowania nasi członkowie otrzymają dodatkowe punkty w ramach ogłaszanych naborów, co zwiększy ich szansę na uzyskanie wsparcia.

Aby zostać członkiem naszego Stowarzyszenia wystarczy wypełnić deklarację członkowską dostępną na naszej stronie: https://lgd-szlakiemgranitu.pl/dokumenty-lgd/.

Wobec tego deklarację wydrukuj, wypełnij, podpisz i odeślij na nasz adres. O przyjęciu do kręgu stowarzyszenia zostaniesz powiadomiony pisemnie. Jeżeli masz pytania lub ciekawy pomysł zapraszamy do kontaktu!