Jesteś na > Aktualności III Konwent Wójtów i Burmistrzów...

Wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek oraz Burmistrz Leszek Michalak na Konwencie Wójtów i Burmistrzów Granitowego Szlaku
14-04-2022

III Konwent Wójtów i Burmistrzów Granitowego Szlaku

W środę, 13 kwietnia w Urzędzie Gminy Świdnica na zaproszenie pani Teresy Mazurek Wójt Gminy Świdnica odbył się III Konwent Wójtów i Burmistrzów Granitowego Szlaku.

W posiedzeniu uczestniczył również przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, pan Tomasz Gajewczyk.

konwent wójtów i burmistrzów

W trakcie spotkania Krystian Ulbin, Prezes LGD Szlakiem Granitu podsumował wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju w latach 2014 – 2020 z perspektywą do roku 2023. Szczegółowo została omówiona realizacja projektu współpracy w ramach którego powstaje „Centrum Turystyczne Granitowego Szlaku” w Dobromierzu. Ponadto Prezes LGD Krystian Ulbin nakreślił szanse i zagrożenia, jakie stoją przed działalnością lokalnych grup działania w przyszłej perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2021-2027.

konwent wójtów i burmistrzów

wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek