Jesteś na > Aktualności Paweł Fajdek z wizytą u Burmistrza

Paweł Fajdek na zdjęciu z burmistrzem Leszkiem Michalakiem, zastępca burmistrza Przemysławem Sikorą, sekretarz gminy Sylwią Pawlik oraz przewodniczącym Rady Miejskiej Romanem Koniecznym
26-07-2022

Paweł Fajdek z wizytą u Burmistrza

Burmistrz Leszek Michalak, zastępca burmistrza Przemysław Sikora, sekretarz gminy Sylwia Pawlik oraz przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny zaprosili dziś do Urzędu Miejskiego naszego Mistrza Pawła Fajdka, aby jeszcze raz złożyć mu gratulacje i zapewnić, że w naszej gminie nie brakuje najwierniejszych kibiców, którzy zawsze mocno trzymają kciuki za Jego udział w kolejnych sportowych zawodach.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Paweł Fajdek zdobył piąty z rzędu złoty medal na Mistrzostwach Świata w rzucie młotem, które odbyły się w Eugene (USA), z wynikiem 81,98m. Niezmiernie cieszy Nas kolejny sukces Pawła mieszkańca naszej gminy. I jesteśmy pewni, że na szyi naszego sportowca niebawem zawiśnie kolejny zloty medal.

- Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o zdobyciu przez Pana kolejnego złotego medalu lekkoatletycznych mistrzostw świata, które rozgrywane były w USA. To wielki powód do dumy, nie tylko dla Pana i bliskich, ale również milionów Polaków w kraju i na całym świecie. Wywalczył Pan ten tytuł w pięknym stylu, nie pozostawiając wątpliwości, komu się on należy. W imieniu swoim własnym i wszystkich pracowników Urzędu Miejskiego w Żarowie pozwolę sobie raz jeszcze złożyć na Pana ręce serdeczne gratulacje i wyrazy podziękowania za ten sukces, za chwile wzruszenia i dumy, które wspólnie przeżyliśmy na wieść o Pańskim triumfie. Pana przykład pokazuje, że w każdej dyscyplinie można osiągnąć wiele, jeśli włoży się w to odpowiednią porcję ciężkiej pracy. Potwierdza Pan to swoją postawą, będąc jednocześnie wzorcem dla młodszego pokolenia. W krótkim czasie dokonał Pan postępów i osiągnął sukcesy, na które inni muszą pracować latami. Wierzymy, że zapał z jakim uprawia Pan sport nigdy nie zgaśnie, a sportowa pasja pozostanie ważną częścią życia - gratulowali burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

burmistrz Leszek Michalak, zastepca burmistrza Przemysław Sikora, Paweł Fajdek