Jesteś na > Aktualności LGD "Szlakiem Granitu" zaprasza na...

warsztaty strategiczne LGD Szlakiem Granitu
08-09-2022

LGD "Szlakiem Granitu" zaprasza na warsztaty strategiczne

Stowarzyszenie LGD "Szlakiem Granitu" zaprasza na konsultacje społeczne dotyczące opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027, które odbędą się 13 września br. (wtorek) o godz. 13:00 w Urzędzie Miejskim w Żarowie.

Spotkania będą miały charakter warsztatu, w którym aktywnie mogą uczestniczyć zainteresowani mieszkańcy gminy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz lokalni przedsiębiorcy.

Opinie oraz propozycje działań formułowane przez uczestników spotkań będą dla Stowarzyszenia LGD "Szlakiem Granitu" pomocne w opracowaniu przedsięwzięć i konkretnych zadań do realizacji w nowej LSR. Na spotkaniu przeanalizowane zostaną mocne i słabe strony obszaru LGD „Szlakiem Granitu” oraz wyszczególnione najważniejsze potrzeby społeczności lokalnej.

Serdecznie zachęcamy do udziału w warsztatach!

warsztaty LGD Szlakiem Granitu plakat