Jesteś na > Aktualności Mieszkańcy dbają o swoją wieś

Mieszkańcy Mielęcina podczas sadzenia drzewek
20-10-2022

Mieszkańcy dbają o swoją wieś

Chętnie włączają się w prace społeczne na rzecz swoich miejscowości. Wspólnie sprzątają pobliskie tereny, sadzą drzewa oraz kwiaty i dbają o zagospodarowanie przestrzeni na terenie swoich wsi. I to wszystko w czynie społecznym!

Wystarczy odwiedzić wsie na terenie gminy Żarów, aby przekonać się, że są zadbane, ukwiecone, a ich mieszkańcy są zawsze gotowi do wspólnych działań.

W ten sposób kilka dni temu pracowali mieszkańcy Mielęcina oraz Krukowa. Na skwerach, przy świetlicach wiejskich, przystankach autobusowych i w miejscach chętnie odwiedzanych posadzone zostały kolejne drzewa i krzewy. Dzięki temu zrobiło się estetycznie, schludnie i kolorowo. Takie widoki cieszą oko!

Wielkie brawa dla naszych mieszkańców, którzy chętnie angażują się w społeczne inicjatywy. Bo integrując się i miło spędzając ze sobą czas, można uczynić wiele dobrego dla swojej wsi.

Sadzenie drzewek

skwer Mielęcin