Jesteś na > Aktualności Bezpłatne porady prawne udziela...

Fundacja Negotium. Darmowe porady prawne - plakat
26-10-2022

Bezpłatne porady prawne udziela Fundacja Negotium

Szukasz bezpłatnej pomocy prawnej? Zgłoś się do Fundacji Negotium, która służy swoją pomocą. Fundacja działa na terenie Świdnicy od sierpnia 2021r. i udziela darmowych porad prawnych w różnych sprawach.

Jeśli kogoś nie stać, mecenasi i radcy prawni podejmują się prowadzenia spraw na dalszym ich etapie przed sądem, prokuraturą, komornikiem czy organami administracji publicznej. Z bezpłatnych porad prawnych może skorzystać każdy, w tym również mieszkańcy gminy Żarów. Urząd Miejski w Żarowie współpracuje w tym zakresie z Fundacją Pomocy Prawnej Negotium, a oficjalny patronat nad tym przedsięwzięciem objął burmistrz Leszek Michalak.

Jak skontaktować się z Fundacją Pomocy Prawnej Negotium? Fundacja ma swoją siedzibę przy ul. Długiej 54-58/5 w Świdnicy. Kontakt poprzez email: biuro@fundacjanegotium.pl, nr tel. 723 953 597, strona internetowa: www.fundacjanegotium.pl

Magdalena Pawlik na podstawie informacji od Fundacji Pomocy Prawnej Negotium

Fundacja Negotium porady prawne