Jesteś na > Aktualności Właścicielu czworonoga – weź udział w...

akcja Odpowiedzialni
04-04-2023

Właścicielu czworonoga – weź udział w akcji „Odpowiedzialni”

Fundacja Mam Pomysł organizuje akcję pt. „Odpowiedzialni", której celem jest zachęcenie właścicieli czworonogów do wykonywania zabiegów kastracji i sterylizacji ich podopiecznych.

Fundacja ze swojej strony pokrywa częściowo koszty zabiegów oraz całkowicie koszty czipowania zwierzęcia i rejestrowania danych w międzynarodowej bazie SAFE ANIMAL. Akcja przeprowadzona zostanie w dniach od 04.04.2023 do 31.05.2023r.

Fundacja zamierza wesprzeć finansowo mieszkańców, ale również przeprowadzić akcje edukacyjne. Celem jest zwiększenie świadomości mieszkańców, że biorąc udział w kampanii: sterylizując/kastrując swoje czworonogi zwiększają ich bezpieczeństwo oraz zapobiegają wielu chorobom.

W akcji „Odpowiedzialni” mogą wziąć udział właściciele psów i kotów z gminy Żarów, miasta Świdnica, gmina Świdnica, Jaworzyna Śląska i Świebodzice.

Informacja: Zarząd Schroniska i Fundacji Mam Pomysł

Ikona pdfRegulamin akcji "Odpowiedzialni", plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [68.14 KB]

plakat akcja