Jesteś na > Aktualności Konkurs ofert na zadania w zakresie...

27-06-2023

Konkurs ofert na zadania w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Burmistrz Miasta Żarów ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym pod nazwą:

1. „Obóz profilaktyczno – sportowy – profilaktyka uzależnień przeciwko alkoholizmowi”
Wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację zadania wynosi 8.100,00 zł (słownie: osiem tysięcy sto złotych).
2. „Obóz profilaktyczno – edukacyjny – profilaktyka uzależnień przeciwko alkoholizmowi”
Wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację zadania wynosi 2.100,00 zł (słownie: dwa tysiące sto złotych).

Termin i warunki składania ofert:

1. Kompletne oferty- osobne dla każdego zadania - należy składać w zaklejonych kopertach w terminie do dnia 19 lipca 2023 roku do godz. 10:00 z adnotacją ”KONKURS – nazwa zadania publicznego” w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Żarowie, ul. Zamkowa 2. O zachowaniu terminu decyduje data i godzina wpływu oferty. Nie będą przyjmowane oferty przesłane drogą elektroniczną.

Do pobrania:

Zarzadzenie nr 114 z dnia 27.06.2023r..pdf