Jesteś na > Aktualności Wydarzenia towarzyszące 15-leciu LGD...

20-07-2023

Wydarzenia towarzyszące 15-leciu LGD "Szlakiem Granitu"

Z okazji 15-lecia LGD „Szlakiem Granitu” oraz Festiwalu Dolny Śląsk na Ludowo, przygotowaliśmy wiele atrakcji dla osób w różnym wieku. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 22 lipca bieżącego roku. Zarówno starsi, jak i młodsi goście będą mieli okazję skorzystać z bogatej oferty.

Na miejscu będzie dostępnych wiele stoisk gastronomicznych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, Rady Sołeckie oraz lokalne Stowarzyszenia z obszaru LGD. Ponadto, nie zabraknie stanowisk promocyjnych, które będą promować lokalne produkty i usługi.

plakat wystawa

W ramach współpracy z Samorządem Województwa Dolnośląskiego, na boisku sportowym w Dobromierzu odbędzie się Festiwal Produktów Regionalnych „Made in Dolny Śląsk”. Wystawcy z terenu Dolnego Śląska zaprezentują swoje wyroby. Będzie to doskonała okazja, aby poznać unikalne smaki i tradycje regionu.

strefa gastronomiczna grafika

Dodatkowo, oprócz występów folklorystycznych, dla publiczności przygotowana została wystawa w Centrum Turystycznym Granitowego Szlaku oraz dwa wykłady, które przedstawią historię obszaru LGD. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Gwarantujemy, że nie tylko będziecie miło spędzić czas, ale również skosztujecie wyśmienitych dań przygotowanych przez naszych lokalnych producentów.

atrakcje grafika

grafika wystawa

Informacja: Lokalna Grupa Działania "Szlakiem Granitu"