Jesteś na > Aktualności ZWiK Żarów zaprasza do współpracy

11-10-2023

ZWiK Żarów zaprasza do współpracy

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Żarowie Spółka z o.o. świadczy na terenie Gminy Żarów wysokiej klasy usługi budowlano-montażowe. Zgodnie z ofertą realizujemy m.in. następujące usługi wodno-kanalizacyjne:
  • Podłączamy obiekty do sieci wodociągowych i kanalizacyjnych (zlecając nam wykonanie przyłącza zyskujesz pewność, że prace zostaną zrealizowane fachowo, solidnie, terminowo i pewną gwarancją jakości. Bez problemu otrzymasz protokół odbioru przyłącza).
  • Usuwamy awarie na sieciach i przyłączach wodociągowych.
  • Dezynfekujemy sieci i przyłącza wodociągowe.
  • Remontujemy, konserwujemy przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne.
  • Czyścimy, udrażniamy kanalizację sanitarną za pomocą specjalistycznego sprzętu.
  • Świadczymy prace koparko-ładowarką.

Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, wspólnoty mieszkaniowe, właściciele firm, jak i placówki publiczne. Dla większości prac stosujemy 8% stawkę podatku VAT - zatem odbiorca końcowy płaci mniej!!!

Zapraszamy do współpracy! Kontakt: e-mail: zwikzarow@pro.onet.pl telefon: 748 580 610; (w niedziele i święta) 748 580 413.