Jesteś na > Aktualności Informacja w sprawie odbioru odpadów...

22-05-2024

Informacja w sprawie odbioru odpadów komunalnych

Poniżej ważne informacje dla mieszkańców ulic Jodłowej, Wierzbowej, Modrzewiowej i Bukowej w Żarowie.

W związku z prowadzonymi inwestycjami drogowymi istnieje duże utrudnienie w odbiorze odpadów komunalnych.

Informujemy, że dla mieszkańców ulic Jodłowej, Wierzbowej, Modrzewiowej i Bukowej wyznacza się miejsce będące własnością gminy Żarów - przy zatokach zielonych u zbiegu ulic Świerkowej i Armii Krajowej na pozostawienie odpadów zmieszanych w pojemnikach czarnych o pojemności 1100 L oraz składowania odpadów szklanych, plastikowych, szkła oraz Bio.

Odpady w workach prosimy zostawiać na dzień przed odbiorem zgodnie z harmonogramem. Zaległe i nieodebrane odpady prosimy zostawić w ww. miejscu, zostaną one zabrane. W miejscach tych będą znajdować się rolki z workami do segregacji, aby mieszkańcy mogli pobrać potrzebne worki. Zwracamy się z prośbą, aby zabierać tyle worków, ile Państwu rzeczywiście potrzeba.