Jesteś na > Aktualności Biblioteka zaprasza na wakacyjne zajęcia

14-06-2024

Biblioteka zaprasza na wakacyjne zajęcia

Ciekawą ofertę wakacyjnych warsztatów dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy przygotowała Biblioteka Publiczna w Żarowie. W tym roku biblioteka zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia odkrywczo-badawcze w terminach 24-28.06.2024r. i 01.-05.07.2024r.

- Na wakacjach w Bibliotece będzie się działo! Na dzieci będą czekały same atrakcje. Będą warsztaty i doświadczenia, z użyciem rzeczy, które każdy z nas znajdzie w domu. Nawet z cytryny stworzymy magiczny przedmiot. Wcielimy się w rolę detektywów, rozwiązując zagadki, aby zdobyć klucz i wydostać się z pomieszczenia (escape room).  Będą również zabawy i gry integracyjne oraz zespołowe. Nie zabraknie tańca i śpiewów na karaoke. Najważniejsza będzie świetna atmosfera, która będzie towarzyszyć nam od początku do końca - mówi Paulina Dominik z żarowskiej biblioteki.

Zapisy prowadzone będą od 14 czerwca pod nr tel. 74 857-05-96 lub w siedzibie biblioteki Biblioteki Publicznej przy ul. Piastowskiej 10 w Żarowie. Liczba miejsc ograniczona.

Informacja: Biblioteka Publiczna w Żarowie