Jesteś na > Aktualności IX Żarowskie Spotkanie Miłośników...

01-07-2024

IX Żarowskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Żarowska Izba Historyczna zapraszają właścicieli pojazdów zabytkowych, kolekcjonerskich, unikalnych, specjalnych, sportowych, tuningowych i militarnych do udziału oraz zaprezentowania swojej perełki motoryzacyjnej podczas IX Żarowskiego Spotkania Miłośników Motoryzacji, które odbędzie się 28 lipca 2024 r., w godz. 14:00-18:00 na Targowisku Miejskim w Żarowie.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie drogą mailową na adres: izbazarow@wp.pl  (prosimy podać imię i nazwisko, miejscowość oraz podstawowe informacje dotyczące pojazdu).

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 26 lipca 2024r. (godz. 15:30) – UWAGA !!! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!. Impreza ma charakter zamknięty, dlatego udział w niej mogą wziąć wyłącznie pojazdy zgłoszone w wyznaczonym terminie i potwierdzeniu uczestnictwa otrzymanym od Organizatora.